Värsked tööpakkumised

It ärianalüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 624358

Tööpakkumise number

624358

Firma nimi peidetud IT ÄRIANALÜÜTIK

Töö kirjeldus

Kelle põhilisteks tööülesanneteks on:

  • infosüsteemide nõuete kogumine
  • süstemaatiliselt koguda ja hallata ärinõudeid, mis vastaksid reaalsetele äriprotsessidele ja vajadustele
  • koos tooteomanikega järjestada ja grupeerida nõudeid
  • kogutud nõuete kirjeldamine nõuete spetsifikatsiooniks (Software requirements specification, IEEE 830)
  • nõuete kirjeldamisel osata eristada oluline mitteolulisest
  • tooteomanike ja Infovara omanike nõustamine
  • koostöö IT projektijuhtidega tarkvara arendamisel

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

  • kõrgharidus STEM valdkonnas
  • hea analüüsivõime
  • teadmised äriprotsessidest
  • loogiline mõtlemine
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, pingetaluvus
  • oskus töötada nii iseseisvalt kui koos meeskonnaga

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
  • professionaalset ja toetavat meeskonda
  • kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas
  • võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks
  • paindlikku tööaega ja kodukontori võimalust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. november 2019
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2019

Riigi Kinnisvara AS on loodud Eesti riigi kinnisvara tõhusaks haldamiseks. Meie omanik on Eesti riik ja klientideks peamiselt riigiasutused, kellele pakume terviklikku kinnisvarateenust. Meie meeskonnas töötab ligi 240 inimest üle Eesti, esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Riigi kinnisvaravaldkonna kompetentsikeskusena ootame oma meeskonnaga liituma oma ala tippspetsialiste aga ka neid, kes selleks saada soovivad.