Värsked tööpakkumised

IT andmehaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 248024

Tööpakkumise number

248024

Firma nimi peidetud IT andmehaldur

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamised ülesanded on:

  • andmekvaliteedi probleemide detailanalüüs ja info dokumenteerimine
  • erinevate osapoolte intervjueerimine ning probleemianalüüsi teostamine
  • allika analüüsi teostamine
  • probleemi hulga määramiseks vajalike aruannete (SQL) ja andmekvaliteedi mõõdikute loomine (kasutusel SAP BusinessObjects keskkond)
  • probleemi lahendamiseks sobivate lahendusettepanekute tegemine
  • andmemudeli täiendamine vastavalt kogutud informatsioonile
  • vajadusel lähteülesande koostamine arendajatele
  • andmekvaliteedi mõõdikute jälgimine

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib just Sulle, kui:

  • Sul on IT-alane või mõni muu kõrgharidus
  • omad vähemalt 3-aastast töökogemust IT- või ärianalüütikuna
  • oled valmis kasutama SQL-päringukeelt
  • tunned süvendatud huvi äriprotsesside vastu
  • Sul on analüütiline ja struktureeritud mõtlemine
  • oled põhjalik ja tahad töötada detailidega
  • oled suhtlemisaldis ja uudishimulik, uutele ideedele avatud
  • valdad heal tasemel eesti ja inglise keelt

SQL päringukeele ja Business Intelligence metoodikate ja kontseptsioonide tundmine annab kandideerimisel olulise eelise.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • inspireerivat keskkonda ja võimalust kuuluda meeskonda, kes tegeleb Eesti suurimate IT projektide arendamisega
  • võimalust olla osaline unikaalsete lahenduste väljatöötamisel, tööd maailma tipptasemel tehnoloogiatega
  • võimalust lüüa kaasa üliolulise infrastruktuuri arendamises ja rakendada energiat õige eesmärgi teenistusse
  • suurettevõtte hüvesid, võimalust koostööks paljude ala tipptegijatega, kindlat tööd stabiilses äris
  • võimalust edasiseks isiklikuks arenguks Eesti Energia kontsernis
  • sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis

Lisainfo

Sinu küsimustele vastab IT arenduse andmeaida valdkonna andmekvaliteedi juht Krete Jalakas aadressil krete.jalakas(at)energia.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2012

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia IT arendusosakond töötab välja tarkvaralahendusi kontserni ligi 20 ettevõttele. Nooruslik ja ambitsioonikas arendusprojektide meeskond teostab keerulisi ja põnevaid ülesandeid, millest sõltub kogu Eestile olulise infrastruktuuri toimimine.

Ootame oma andmeaida meeskonda Tallinnas seoses elektrituru avanemisega IT andmehaldurit.