It analüütik-projektijuht

RIIGI KINNISVARA AS

Tööpakkumise number

607018

Riigi Kinnisvara AS IT ANALÜÜTIK-PROJEKTIJUHT

Töö kirjeldus

Kelle põhilisteks tööülesanneteks on:

  • kulude jagamise infosüsteemi juurutamise koordineerimine
o aidata kaasa kavade koostamisel, mis kirjeldavad vajalikke tegevusi ja järjekorda edukaks juurutamiseks
o mõelda läbi ja läbi viia andmete migratsioon
o andmekvaliteedi kirjeldamine ja ettepanekute tegemine
  • muudatustele mahuhinnangute koostamine
  • uue äriloogika kirjeldamine mis on kooskõlas ettevõtte strateegiaga
  • uue äriloogika tükeldamine ja arendusülesannete kirjeldamine
o otsustamine millises järjekorras on mõistlik ülesandeid lahendada
o otsustada kas turul on olemasolev teenus juba olemas või on mõistlik luua uus lahendus
  • kasutuslugude kirjeldamine ja juhendite haldamine

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

  • kõrgharidus IT valdkonnas
  • oskus koostada SQL päringuid
  • teadmised raamatupidamise alustest
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, pingetaluvus
  • oskus töötada nii iseseisvalt kui koos meeskonnaga

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
  • professionaalset ja toetavat meeskonda
  • kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas
  • võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks
  • paindlikku tööaega ja kodukontori võimalust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. august 2019
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2019
Soovin kandideerida

Riigi Kinnisvara AS on loodud Eesti riigi kinnisvara tõhusaks haldamiseks. Meie omanik on Eesti riik ja klientideks peamiselt riigiasutused, kellele pakume terviklikku kinnisvarateenust. Meie meeskonnas töötab ligi 240 inimest üle Eesti, esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Riigi kinnisvaravaldkonna kompetentsikeskusena ootame oma meeskonnaga liituma oma ala tippspetsialiste aga ka neid, kes selleks saada soovivad.

Avan ettevõtte profiili