IT agentuuri turvatöötaja - töötasu 1300 eurot bruto
Tööpakkumise number #803272

AS G4S Eesti
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Jah, Sinust sõltub turvalisem Eesti! Liitu meie tiimiga ja aita muuta Eesti turvalisemaks. Otsime oma meeskonda turvatöötajat IT agentuuri. Sinu tööülesanneteks on külaliste ja personali teenindamine ja abistamine. Samuti häiretele reageerimine, avaliku korra tagamine, läbipääsurežiimi teostamine ja kaamerate jälgimine.

Ootused kandidaadile

  • Vanus vähemalt 19-aastane
  • Keskhairidus
  • Inglise keele oskus
  • Eesti keele oskus (vajalik B2 tunnistus)
  • Laitmatu taust

Ettevõte pakub

  • Keskmine töötasu 1300 eurot bruto
  • Tööaeg E-P 24h (12 h vahetused)
  • G4S spordiklubi soodustused

Tööpakkumise number
#803272

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. august 2022
Kuulutus sisestati:
3. august 2022
IT agentuuri turvatöötaja - töötasu 1300 eurot bruto IT agentuuri turvatöötaja - töötasu 1300 eurot bruto

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
TURVATÖÖTAJA TALLINNA KOHTUMAJAS Forus Security AS
TURVATÖÖTAJA TALLINNA KOHTUMAJAS Forus Security AS • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
LENNUJAAMA JALGSIPATRULLI TURVATÖÖTAJA- TÖÖTASU ALATES 1400 EUROT (BRUTO) AS G4S Eesti
LENNUJAAMA JALGSIPATRULLI TURVATÖÖTAJA- TÖÖTASU ALATES 1400 EUROT (BRUTO) AS G4S Eesti • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
TURVATÖÖTAJA ÜLEMISTE LINNAKUS FORUS SECURITY AS
5.1 €/tunnis
TURVATÖÖTAJA ÜLEMISTE LINNAKUS FORUS SECURITY AS • Tallinn
Tallinn
TURVATÖÖTAJA-ADMINISTRAATOR TALLINNA TELETORNIS Forus Security AS
TURVATÖÖTAJA-ADMINISTRAATOR TALLINNA TELETORNIS Forus Security AS • Tallinn
Tallinn
TURVATÖÖTAJA K Security OÜ
TURVATÖÖTAJA K Security OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki