Värsked tööpakkumised

IT Administrator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358886

Tööpakkumise number

358886

Töö kirjeldus

- Providing high quality user support
- Developing yourself

Nõudmised kandidaadile

- Have working knowledge about Active Directory DHCP, File server Have network equipment (switch) diagnosis and support skills
- Good team player, enjoy communicating not only with systems but with people
- Customer service oriented
- Fluent in Estonian and intermedia English
- Responsible and stress resistant
- Details oriented
- Knowledge of Russian would be an advantage

Ettevõte pakub

- We offer competitive wages and professional training
- We offer a flexible work schedule
- We sell popular branded products
- We are international
- We come to work to deliver the best results and have fun
- For more information visit: http://www.studio-moderna.com/

Lisainfo

If you feel that this job offer is just for you, please feel free to stand as a candidate and send your resume in English!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
10. november 2014
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2014

Oma unikaalse infrastruktuuriga on Studio Moderna ainuke ettevõte, mis asub 21s riigis Kesk- ja Ida-Euroopas. Meie suhtleme äri, müügi ja maksimaalsete tulemuste keeles. Leidlik lähenemisviis annab meile vahendeid, dünaamilisuse ning paindlikkuse, et vastu võtta erinevaid väljakutseid, mida turud meile esitavad. Studio Moderna OÜ tegutseb Eestis alates 2003a. Tänaseks on Dormeo, Kosmodisk ja Top Shop kaubamärgid edukalt esindatud kõikides meie müügikanalites.