Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298308

IT administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaitseliidu Linux ja MS Windows serverite administreerimine, jõudluse ja mahtude monitooring ning probleemide lahendamine. Kasutajate nõustamine ja tehnilise toe osutamine.

- Linux serverite (e-post, veebiserverid jt) administreerimine, jõudluse ja mahtude monitooring ning probleemide lahendamine;
- Võrguseadmete seadistamine, haldamine ja tarkvara uuendamine;
- MS Windows serverite administreerimine, jõudluse ja mahtude monitooring ning probleemide lahendamine;
- Varukoopia- ja taasteprotseduuride nõuetekohane loomine, testimine ja teostamine;
- Turvapoliitika realiseerimine ning lähtuvalt sellest serverite ja võrgu turvalisuse tagamine;
- IT infrastruktuuride administreerimiseks vajaliku dokumentatsiooni loomine, selle ajakohesena pidamine ja haldamine;
- Kasutajate nõustamine ja tehnilise toe osutamine

Ootused kandidaadile

- Eesti Vabariigi kodanik
- Kesk-eri või kõrgharidus IKT erialal;
- Töökogemus vähemalt 3 aastat;
- Virtuaalkeskkonna kasutamise oskus väga heal tasemel;
- Keskse andmeloa kasutamise oskus väga heal tasemel;
- Hea eesti keele oskus;
- Inglise keele valdamine erialasel tasemel;
- Erialased teadmised (IT turvalisus, teeninduspõhimõtted, asjaajamine, dokumendihaldus, ajahaldus);
- Etiketinõuete ja teeninduskultuuri tundmine;
- Suhtlemis- ja koostööoskus;
- Usaldusväärsus, täpsus ja korrektsus;
- B-kategooria juhiload

Kandideerimisel tuleb kasuks:

- riigikaitse valdkonna tundmine;
- avalikus sektoris töötamise kogemus;
- juhendmaterjalide väljatöötamise kogemus;
- riigisaladusele juurdepääsu loa olemasolu.
- Kaitseliidu või Naiskodukaitse liikmelisus

Ettevõte pakub

- Avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
- Kaasaegset töökeskkonda
- Sportimisvõimalusi
- Erialast täiendkoolitust

Lisainfo

Seoses avaliku teenistuse seadusest tulenevale piirangule vanemametnikele on kandideerimise miinimumvanus 21-eluaastat!
Kandideerimisel lisada ka kaaskiri ja palgasoov!

Tööpakkumise number
#298308

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2013
Lisainfo palga kohta:
Palgasoov lisada kandideerimisele!

KAITSELIIT on kaitsejõudude osa, Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ning sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid.

Vaata rohkem