Värsked tööpakkumised

Isoleerija-plekksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239450

Tööpakkumise number

239450

Töö kirjeldus

Soomes, Raumas pakkuda tööd 4- le heale isolatsiooniplekksepale. Tööandjaks tuntud turvaline ettevõte! Töö seisneb soojusisolatsiooni paigaldamises ja plekituses. Objektideks erinevad trassid, torustikud, mahutid.

Nõudmised kandidaadile

Nõutakse vastava ala kogemust (min. 3 aastat), tööturvalisuskaart ja tuletöökaart. Kasuks tuleb soome keel ja soomes töötamise kogemus samal alal.

Ametlikku lepingut ( maksud makstakse soome), majutust head töökeskkonda, heale mehele pikka töösuhet, palkka al. 12 eur.

Lisainfo

Töö algaks nädalal 38.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
25. september 2011
Kuulutus sisestati:
14. september 2011

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131