Värsked tööpakkumised

Isoleerija-plekksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237359

Tööpakkumise number

237359

Töö kirjeldus

Soomes,Porvoos pakkuda tööd isolatsiooni plekkseppadele. Tööandjaks tuntud ettevõte! Töö seisneb soojusisolatsiooni paigaldamises ja plekituses. Objektideks erinevad välitrassid ja torustikud.

Nõudmised kandidaadile

Nõutakse vastava ala kogemust (min. 5 aastat), tööturvalisus- ja tuletöö kaarte. Kasuks tuleb soome keel ja soomes töötamise kogemus.

Ametlikku lepingut Soome ettevõttega, head töökeskkonda, headele meestele pikka töösuhet, palkka al. 12 eur.

Lisainfo

Töö algaks koheselt.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
23. september 2011
Kuulutus sisestati:
23. august 2011

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131