Värsked tööpakkumised

Inventeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 505432

Tööpakkumise number

505432

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Lasnamäel ja Haaberstis Rocca al Mares asuv rahvusvaheline ettevõte BAUHAUS, kes otsib 25-27.11 toimuvale inventuurile lisaks oma kollektiivile usaldusväärseid abilisi.

Töö toimub järgnevatel ajavahemikel (võimalik osaleda 1-3 ajavahemikul):

HAABERSTI
1. Laupäev, 25.11.2017 algusega kell 17:30, lõppedes hiljemalt 00:00

LASNAMÄE
2. Pühapäev, 26.11.2017 algusega kell 16:00, lõppedes hiljemalt 00:00
3. Esmaspäev 27.11.2017 algusega kell 07:30, lõppedes hiljemalt 12:00

Tööülesanded

  • Tootegrupi kaupa toodete ülelugemine
  • Üleloetud toodete tähistamine
  • Sisestamine süsteemi ja järelkontroll

Nõudmised kandidaadile

  • Eesti keele oskus
  • Täpsus
  • Korrektsus
  • Kohusetundlikkus

Kasuks tuleb:
  • Varasem inventeerimiskogemus

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimeline palk
  • Tasuta toitlustamist ettevõtte poolt (kohvipaus snäkiga)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. november 2017
Kuulutus sisestati:
7. november 2017
Brutopalk:
Alates 4.7 EUR tunnis

Soome juhtiv personalirendi ja- otsingu ettevõtte Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta. Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit ja üle 17 000 renditöötaja. Eestis omab Staffpoint OÜ üle 10 aasta värbamiskogemust. Pakume erinevaid personaliteenuseid Eestis ja Soomes. Meie eelisteks on professionaalne kollektiiv ja pikaajaline kogemus rahvusvahelises värbamises ning mitmekülgne personaliteenuste valik. Meie peamisteks tegevusaladeks on:
Tööjõurent
Värbamisteenused
Personali hindamine
Personalihaldustarkvara
Muutuste juhtimine
Outsourcingu teenused
Oskusteabe juhtimine (Knowledge Management)