Värsked tööpakkumised

Inventeerija - Lasnamägi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398513

Tööpakkumise number

398513

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Lasnamäel asuv rahvusvaheline ettevõte, kes otsib oktoobri lõpus, ühel nädalavahetusel (24-25.10.2015) toimuvale inventuurile lisaks oma kollektiivile usaldusväärseid abilisi .Töö sisuks on :

- tootegrupi kaupa toodete ülelugemine
- üleloetud toodete tähistamine
- sisestamine süsteemi, järelkontroll
- töö toimub 24.10.2015 (laupäev), algusega kell 18.00, lõppedes hiljemalt 00:00
ja 25.10.2015 (pühapäev) , algusega kell 08:00 , lõppedes hiljemalt 12:00

Nõudmised kandidaadile

- varasem inventeerimiskogemus tuleb kasuks!
- eesti keele oskus
- täpsus, korrektsus
- kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- tasuta toitlustamist ettevõtte poolt
- tänapäevaseid töötingimusi
- lisateenimisvõimalust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2015
Brutopalk:
4.5 EUR tunnis

Staffpoint OÜ on loodud jaanuaris 2004 Soome juhtiva personalirendifirma Staffpoint OY poolt. Kuni 06.09.2013 kandis ettevõte nime Personalipunkt OÜ.

Pakume personaliteenuseid Eestis ja Soomes
Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta.
Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit ja üle 17 000 renditöötaja.