Värsked tööpakkumised

Inventeerija Lasnamäele 14-15.01.2012.a.

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 247992

Tööpakkumise number

247992

Töö kirjeldus

Pakume tööd nädalavahetusel inventuuri läbiviimisel ehituskaupluses Tallinnas Lasnamäel.
Inventuur jaguneb neljaks osaks: kauba lugemine, skaneerimine, kontrollimine ja lõpuks inventuurisiltide kokkukorjamine.
Töö toimub rühmades.

Nõudmised kandidaadile

* täpsust, tähelepanelikkust ja vastutustunnet
* eesti keele oskus
* kogemus inventeerijana tuleb kasuks

Ettevõte pakub

töötasu tunnitasu alusel
koolitust
tasuta toitlustust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, lepinguline või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2012
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2012
Brutopalk:
2.55 EUR tunnis

VMP Group on aastal 1988 asutatud kontsern. VMP tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis ning Rumeenias. 2010 aastal pakkusime tööd 14 000-le töötajale ligemale 4 000-s ettevõttes. Pakume oma partneritele laiaulatusliku valiku ettevõtte põhitegevust toetavaid personalilahendusi, mille hulka kuuluvad personalirent, värbamine ning erinevad allhankeprojektid. VMP – Tööelu jõuvaru.