https://www.cvkeskus.ee/193236

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Intervjueerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193236

Tööpakkumise number

193236

Töö kirjeldus

silmast-silma intervjuude läbiviimine vastajate kodudes peamiselt tööpäeva õhtuti või nädalavahetustel


Nõudmised kandidaadile

väga hea eesti või vene keele oskus
kohusetunne ja täpsus tööülesannete täitmisel
iseseisvalt töötamise oskus

Kasuks tuleb:

auto kasutamise võimalus
koduse internetiühenduse olemasolu ja tavakasutaja tasemel arvuti/ interneti kasutamise oskus


Ettevõte pakub

tulemustest sõltuvat töötasu
küsitlustööks vajalikku väljaõpet
paindlikku tööaegaLisainfo

Sobib põhitöö kõrvalt tegemiseks, lapsepuhkusel olevatele emadele, tudengitele, pensionäridele jne. Tasu sõltub tehtud intervjuude arvust. Igaks küsitluseks määratakse konkreetne hind, mis sõltub küsitluse keerukusastmest ja intervjuu pikkusest. Tööle võetakse töövõtulepingu alusel. Seega on töö tsüklilise iseloomuga ja igas konkreetses küsitluses osalemiseks lepitakse eelnevalt kokku, teatades igale tööle ainuomased tingimused – reeglid. Arvestatakse ka intervjueerija võimalusi, soove osaleda igal konkreetsel juhul, aga ka tema võimeid jms.


Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
23. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
23. märts 2010

FIRMA NIMI PEIDETUDSaar Poll alustas tööd 1988. aastal, kasvades välja Eesti Ajakirjanduse ja Infokeskusest. Oleme täielikult Eesti kapitalil põhinev täisteenust pakkuv turu-uuringu firma, millel on laialdased kogemused ning sidemed üle maailma.

Koostööd oleme pidevalt teinud rahvusvaheliste firmadega nii turu-uuringute kui ka sotsiaal-uuringute valdkonnas - muuhulgas Oxfordi Ülikooliga Inglismaal; akadeemilise uurimiskeskustega California Ülikoolist Santa Barbaras, Berkeleys ning Davises; Michigani, Oslo ning paljude teiste Euroopa ja Ameerika kõrgkoolidega. Saar Poll osaleb mitmetes väga olulistes rahvusvahelistes trendiuuringutes nagu Euroopa Väärtused, Euroopa Sotsiaaluuring, Sotsiaalne ebaõiglus, Gallup World Poll, mitmesugused eliidiuuringud, Euroopa Komisjoni tellitud Flash Eurobarometer jms.