2023-08-23 14:48:55

Insener

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda INSENERI.

Sinu peamised tööülesanded on intelligentsete transpordisüsteemide (foorid, muutuva teabega liiklusmärgid, liiklusloendussüsteemid jms) ehitamine ja hooldamine, samuti süsteemide keskseadmete programmeerimine meie objektidel väli- ja sisetingimustes.

Ootused kandidaadile

• Tehniline kutse- või kõrgharidus (IT, elektroonika, automaatika)

• Varasem töökogemus sarnases valdkonnas

• Hea eesti ja inglise keele oskus

• B-kategooria juhiloadja kui oled oma tegemistes

• Iseseisev, täpne, loogilise mõtlemisega ja kohusetundlik

• Koostöövalmis koos kolleegidega parima tulemuse saavutamiseks

Kasuks tuleb:

• Linux operatsioonisüsteemi kasutamise oskus vähemalt tööjaama tasemel

• Vene keele oskus suhtlustasemel

Ettevõte pakub

Pakume sulle:

• Kindlat põhitöötasu ja kvartaalset lisatasu

• Huvitavat ja vaheldusrikast tööd üle Eesti

• Kaasaegseid töövahendeid ja tööriietust

• Erialaseid koolitusi

• Sõbralikku ja toetavat meeskonda

Lisainfo

Töökoha asukoht: Tallinn
Tööle asumise aeg: koheselt

Ootame sind kandideerima CV-Online, CV Keskuse või Traffesti kodulehe kaudu.
Kontaktisik: Viljar Nurme, 5016476, viljar.nurme(at)traffest.com