Värsked tööpakkumised

Insener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 581508

Tööpakkumise number

581508

Firma nimi peidetud insener

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded:
• Lennujuhtimises kasutatavate seireseadmete* remont ja hooldamine;
• Seireseadmetega seotud muudatusprotsessides osalemine ning nende juhtimine;
• Uute seadmete hankes ja paigaldamisel osalemine.

* seireseadmete hulka kuuluvad sekundaarradarid, primaarradar ning multilateratsioonil põhinevad seiresüsteemid.

Nõudmised kandidaadile

• Kõrgem tehniline haridus;
• Eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel.

Kasuks tuleb:
• Seire- ja/või navigatsioonialane haridus;
• Lennundus-, füüsika-, või telekommunikatsioonialane haridus;
• Töökogemus seire valdkonnas.

Parimat kandidaati iseloomustavad veel täpsus ja korrektsus, iseseisvus ja initsiatiiv tööülesannete täitmisel, hea suhtlemis- ja koostööoskus, avatud ning positiivne ellusuhtumine.

NB! Tööle asumiseks on vajalik karistusregistri väljavõte.

• Vastutusrikast ja uuenduslikke lahendusi loovat tööd arenevas valdkonnas;
• Sõbralikku meeskonda;
• Kaasaegset töökeskkonda – me pakume 35 päeva puhkust, sporditoetust, massaaži ja jõusaali tööruumides, kodukontori võimalust;
• Stabiilset tööandjat ja häid palgatingimusi;
• Õppimis- ja arenemisvõimalusi;
• Transporti tööle ja linna Tallinna piires.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. märts 2019
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2019

Lennuliiklusteeninduse Aktsiaselts (EANS) osutab oma klientidele ohutut, kvaliteetset ja keskkonnasõbralikku, rahvusvaheliselt konkurentsi- võimelist ning dünaamiliselt arenevat lennuliikluse juhtimisteenust ja toetab rahvusliku kaitse vajadusi õhuruumi suveräänsuse tagamisel