Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314596

Insener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte tootmis- ja majandustegevuse korraldamine vastavalt sõlmitud lepingutele ning vastav dokumentaalne asjaajamine ja aruandlus. Suhtlemine objektidega tootmise planeerimise ja tarne eesmärgil aga ka üleskerkinud probleemide lahendamisel. Osalemine uute projektide arutamisel, pakkumistel ja lepingute koostamisel ning sõlmimisel. Elementide valmistamise planeerimine tööpostide ja töötajate kaupa. Planeerimisel ökonoomse tootmise ja tootmiskulude vähendamise tagamine koostöös peatehnoloogi osakonna ja tootmistsehhiga. Elementide kvaliteetse valmistamise ja viimistluse ning lattu üleandmise organiseerimine. Tsehhis koos tsehhi juhtkonnaga ohutu töö tagamine ja töösisekorra eeskirjadest kinnipidamise kontrollimine

Ootused kandidaadile

Kandidaat peaks omama kõrgharidust ehitus või ehitusmaterjalide tootmise alal.
Oluliseks eeliseks loetakse varasemat töökogemust antud valdkonnas!
Eesti- ja vene keele oskust. Kasuks tuleb soome- ja inglise keele oskus.
Kasuks tuleb täpsus ja kohusetundlikkus, iseseisvus, hea suhtlemisoskus ning sihikindlus .

Ettevõte pakub

arenemis- ja karjäärivõimalusi
enesearendamise võimalusi/ vajalikke koolitusi
kaasaegseid olme- ja töötingimusi
arvutit

Lisainfo

AS Lasbet Tootmine tegeleb raudbetoonist elementide tootmisega nii Eesti turule kui ka exportturgudele põhjamaadesse. Export moodustab kogu tootmismahust 50-70%. Firmas töötab 180 inimest. Firmat juhib juhatus eesotsas juhatuse esimehega.
Insener allub tootmisosakonna juhatajale.

Tööpakkumise number
#314596

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. september 2013
Kuulutus sisestati:
9. august 2013
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel, sõltub inimesest ja tema oskustest

AS Lasbet on erakapitalile tuginev aktsiaselts, mis on moodustatud Tallinna Raudbetoon­toodete Tehase baasil.
Tallinna Raudbetoontoodete Tehas alustas oma tegevust 1956. aastal. Esimesest tegevusaastast alates on valmistatud väga laias valikus betoonist ja raudbetoonist tooteid ning väljastatud betooonisegusid.
Nime valikul lähtuti kahest olulisest märksõnast: firma asukoht Lasnamäe ning põhitegevusala iseloomustav betoon.
Mitmekesine tootevalik, pikaajalised kogemused ja praktiliselt piiramatud tootmisvõimsused võimaldavad meil tagada klientide heaolu ning kaasa aidata püsivate ja kvaliteetsete ehitiste rajamisele.
2009.a. AS Lasbet jagunemise teel moodustati AS Lasbet Tootmine, kes tegeleb raudbetoonelementide tootmisega.

AS Lasbet Tootmine kuulutab välja konkursi tootmisosakonda inseneri leidmiseks, kellel oleks edaspidi võimalus firmasiseselt areneda .

Vaata rohkem

Insener