Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294265

Insener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Inseneri eesmärgiks on:

  • Veeremi ja veeremi agregaatide remonditehnoloogia ning hooldusnõuete täitmise järgimine ja täiendamine ning kaasajastamine vastavalt rahvusvaheliste standardi nõuetele.
  • Remondi- ja hooldusprotsessis ilmnenud/tekkinud tehniliste rikete põhjuse väljaselgitamine ja tehnilise juurdluse teostamine;
  • Kvaliteedisüsteemi ISO korrashoid ja järgimine;
  • Masinaehitusliku tootmise tugi tehnilistes küsimustes, tootmisprotsessi mõistmine, haldamine, toodangu kvaliteedi kontrollimine ja vajadusel täiendamine.

Ootused kandidaadile

  • tehniline kõrgharidus;
  • inseneritöö kogemus
  • peab tundma tehnikat ja tehnoloogiat ning oskama rakendada eriala põhilisi teadmisi.
  • riigikeele valdamine ja erialase vene keele oskus ning oskus aru saada inglise- ja/või saksa keelsest erialasest kirjandusest;
  • arvuti kasutamise oskus ( Word. Excel. Solid Edge);

Eeldatavad isikuomadused on: teaduslik-tehniline mõtlemisvõime, loov suhtumine töösse tehniliste ülesannete lahendamisel, iseseisvus, vastutus- ja otsustusvõime, järjekindlust, oskust töötada üksi ja meeskonnas, orienteeritust tulemusele.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat,arendavat, vaheldusrikast ja iseseisvat tööd.
  • Ettevõtte soodustusi.
  • Toetavat meeskonda.
  • Konkurentsivõimelist töötasu, mis sõltub ka varasemast kogemusest ja oskuste tasemest.

Lisainfo

CV palume saata koos avalduse ja palgasooviga

Tööpakkumise number
#294265

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2012

AS Ühinenud Depood on Eesti suurim, AS Edelaraudtee gruppi kuuluv veeremi remondiettevõte, mille põhitegevusalaks on reisivagunite, diiselrongide ja vedurite remont-, taastusremont ja renoveerimistööde ning raudteeveeremi agregaatide remonttööde teostamine.

AS Ühinenud Depood teostab veeremi remonti, kasutades kaasaegset tehnoloogiat ning materjale.

AS-ile Ühinenud Depood kuuluvad Tartu diiselrongide depoo ja Tallinnas asuvad Tallinn-Väike diiselrongide ja vedurite depoo ning Telliskivi reisivagunite depoo.

Vaata rohkem

Insener