Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217318

Insener-projekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks on:
- puit- ja elementmajade tehniliste projektide / tööjooniste / spetsifikatsioonide koostamine tootmisüksusele;
- staatika- ja tugevusarvutuste teostamine;
- uute kuluefektiivsete lahenduste välja töötamine;
- teiste osakondade nõustamine ja abistamine oma valdkonna piires;
- projektide arhiveerimine ja kokkuvõtete tegemine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:
- erialast kõrg- või eriharidust;
- eelnevat töökogemust antud erialal (vähemalt 2 aastat);
- erialase seadusandluse ja normatiivdokumentide ning puithoonete ehituskonstruktsioonide tundmist;
- erialast arvutitarkvara väga head tundmist, sh AutoCAD, Excel;
- väga head eesti keele ja erialase inglise keele oskust;
- valmidust iseseisvaks ja meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- huvitavat tööd edukas, stabiilses ja arenevas ettevõttes;
- professionaalset, sõbralikku ja toetavat meeskonda;
- heade töötulemuste eest väärilist tasu;
- motiveerivat lisatasude süsteemi;
- kaasaegseid töövahendeid;
- võimalust töötada nooruslikus ja töökas ning positiivselt mõtlevas kollektiivis;
- ühiseid firmaüritusi.

Lisainfo

Töökoht asub Saku vallas, Tõdval (ca. 10-15 min. sõidu kaugusel Järve Keskusest).

Tööpakkumise number
#217318

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2011

OÜ Palktare on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on tegutsenud välisturgudel aastast 1993. Oleme heal majanduslikul ning finantsilisel järjel olev puit- ja
palkmaju tootev ettevõte, meie tooteportfell on tasakaalustatud erinevate sihtturgude vahel. Põhilisteks koostööpartneriteks on ärikliendid välisturgudel – ca 90
% firma toodangust eksporditakse. Omame piisavalt tehnilist võimsust ja tasemel tootmisvõimalusi, milleks oleme investeerinud täisautomaatsetesse CNC
puidutöötlemiskeskustesse ligi 20 miljonit krooni.
2007. aastal laiendasime oma tootevalikut ja tõime turule lisaks palkmajadele uue toote - ThermoLog ökomajad. www.thermolog.ee
Väärindades puitu loome üheskoos kaasaegse kodu looduslähedust hindavale perele.

Vaata rohkem