Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310208

INSENER - JOONESTAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Osalemine uute toodete väljatöötamise protsessis
  • Mudelite ja jooniste koostamine Solid Egde-s
  • Prototüüpide koostamine ja kontrollimine
  • Materjalide eelarvestamine ja koostöö tootmisjuhiga

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus (soovitatavalt kõrgharidus)
  • 3D-modelleerimistarkvara kasutamise kogemus
  • Jooniste koostamise oskus
  • Korrektsus ja täpsus oma töös
  • Eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

  • Mitmekülgset ja huvitavat tööd
  • Motiveerivat töötasu
  • Sõbralikku kollektiivi ja meeldivat töökeskkonda
  • Paindlikku tööaega

Tööpakkumise number
#310208

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2013

Pelltech OÜ põhitegevuseks on pelletipõletite tootmine. Projekteerime ja toodame erinevas suuruses pelletipõleteid ning nendega
seotud seadmeid. Enamus meie toodangust läheb ekspordiks maailma erinevatesse riikidesse.

Vaata rohkem