https://www.cvkeskus.ee/359303

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #359303

Inglise keele (vene õppekeelega) õpetaja

Firma nimi peidetud
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õpetaja töö on toetada professionaalselt õppijate arengut arvestades riiklikes õppekavades seatud eesmärkidega, mis püstitatakse lähtudes õpilase tasemest, võimetest ja erivajadustest. Õpetaja loob oma tegevusega sobivad arengutingimused ja suunab õppeprotsessi õppijale vajalike teadmiste ja oskuste omandamiseks. Ta toetab õppija isiksuse arengut ning kujundab tema valmisolekut elukestvaks õppeks. Õpetaja kavandab iseseisvalt ja koos teiste õpetajatega õpitegevust, õpetab ja kujundab selleks õppija arengut toetava õpi- ja kasvukeskkonna. Ta rakendab õpetamisel mängu ja teisi aktiivset õppimist ning loovust toetavaid meetodeid. Professionaalse arengu eesmärgil reflekteerib oma tegevust, nõustab kolleege, õppijaid ja lapsevanemaid. Vajadusel toetub oma töös nõustamisele ja mentorlusele ning nõustab ise õppijaid ja lapsevanemaid. Õpetaja osaleb meeskonna liikmena haridusasutuse arendus- ja loometegevuses, teeb koostööd kolleegide, tugispetsialistide, lapsevanemate ja õppijatega.

Osaline tööaeg.


Nõudmised kandidaadile

Haridustase: magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon, õpetajakutse ning eripedagoogilised kompetentsid.
Hariduse valdkond: pedagoogika
Keeleoskus: eesti keel, vene keel, inglise keel
Kutsealane ettevalmistus: erialane väljaõpe ja soovitavalt vastava töö kogemus
Arvutioskus: e-posti kasutamine, interneti kasutamine, kontoritarkvara
Peab tundma info- ja sidetehnoloogiat; arvuti kasutamist ja failihaldust; tekstitöötlust igapäevaste dokumentide koostamiseks; andmebaaside kasutamine; veebisirvimine ja suhtlus interneti kasutamiseks ning elektronposti ja muude suhtlusvõimaluste tundmiseks, et turvalisus ja konfidentsiaalsus oleksid tagatud.

Kõlbelisus; empaatiavõime; algatus- ja organiseerimisvõime; järjekindlus; koostöövalmidus; pingetaluvus; tolerantsus; vastutustunne; kohanemisvõime.


Ettevõte pakub

Erialase täiendamise ja arenemise võimalust, kaasa rääkimist uute põhimõtetega kooli kujunemisele.
Mitmekesisust ja erialaseid väljakutseid.


Lisainfo

Kui Sa oled väljakutseid ja uuendusi otsiv ning vastava kvalifikatsiooniga innovaatiline inimene, palun saada oma avaldus, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri hiljemalt 24.10.2014.

Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega.


Tööpakkumise number
#359303

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2014

Firma nimi peidetud

Kaagvere Erikool on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav põhikool hariduslike erivajadustega kasvatuslike eritingimusi vajavatele 10 – 18 aastastele lastele. Kooli ülesandeks on toetada õpilase arengut ja aidata tal omandada põhiharidus. Tapa tegevuskoha õppekeelteks on vene keel ja eesti keel.

Vaata rohkem