Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #590156

Inglise keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Inglise keele õpetaja põhikooli- ja gümnaasiumiastmes

Ootused kandidaadile

- vastavus kvalifikatsiooninõuetele,
- väga hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus,
- avatus haridusuuendustele,
- väärtustab haridust usub iga õpilase edusse,
- loominguline, initsiatiivikas, vastutustundlik, korrektne ja täpne.

Ettevõte pakub

- loomingulist, toetavat ja rahvusvahelist kollektiivi,
- võimalust teostada end haridusvaldkonnas ja panustada kooli arengusse,
- koolitusvõimalusi.

Lisainfo

Tegemist on tähtajalise ametikohaga
Tööle asumine 19.08.2019

Tööpakkumise number
#590156

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. mai 2019
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem