Inglise keele õpetaja
Tööpakkumise number #834431

Tallinna Polütehnikum
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Inglise keele õpetamine kutsekeskharidusõppes õppivatele õpilastele (tasemed B2 kuni C2). Võimalik on töötada täis- või osalise koormusega.

Ootused kandidaadile

Eeldame erialast kõrgharidust või selle omandamist ning valmisolekut täiendõppeks.

Kasuks tuleb:

  • varasem töökogemus võõrkeele õpetajana;
  • kogemus õpilaste ettevalmistamisel inglise keele riigieksamiks;
  • saksa või mõne muu Euroopa Liidu keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid;

  • Täiendkoolitusi tööandja kulul;

  • 56 kalendripäeva põhipuhkust;

  • Võimalust töötada täis- või osalise koormusega;

  • Töötasu alates 1749 eurot kuus (töötamisel täiskoormusega 18 kontakttundi nädalas).

Tööpakkumise number
#834431

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
INGLISE KEELE ÕPETAJA Saku Gümnaasium
2080 - 2170 €/kuus
INGLISE KEELE ÕPETAJA Saku Gümnaasium • Harjumaa
Saku
nädal tagasi
INGLISE KEELE ÕPETAJA Kallavere Keskkool
INGLISE KEELE ÕPETAJA Kallavere Keskkool • Harjumaa
Maardu
SAKSA KEELE ÕPETAJA Tallinna Kuristiku Gümnaasium
SAKSA KEELE ÕPETAJA Tallinna Kuristiku Gümnaasium • Tallinn
Tallinn
EESTI KEELE ÕPETAJA Vassiljev Intellekt Kool OÜ
800 - 2000 €/kuus
EESTI KEELE ÕPETAJA Vassiljev Intellekt Kool OÜ • Tallinn
Tallinn
ÕPETAJA (RANDVERE KOOL) Randvere Kool
ÕPETAJA (RANDVERE KOOL) Randvere Kool • Harjumaa
Harjumaa
Vaatan kõiki