Värsked tööpakkumised

Inglise keele õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233062

Tööpakkumise number

233062

Töö kirjeldus

Õpetaja põhilisteks tööülesanneteks on
* inglise keele õppetundide ettevalmistamine ja läbiviimine;
* erialase inglise keele õppetundide ettevalmistamine ja läbiviimine.

Nõudmised kandidaadile

Kui ...
Sul on haridus õpetatava aine (inglise keel) valdkonnas;
Sa oled ettevõtlik ja kohusetundlik;
Sa oled positiivse ellusuhtumisega;
Sa valdad eesti keelt B2-tasemel (kesktase) ning
Sa tuled väga hästi toime arvuti kasutamisega,
siis me otsime oma meeskonda just Sind!

Ettevõte pakub

Pakume tööd koolis,
kus meeskond on pühendunud arengule;
kus 2013.aastaks on kaasaegsed õppimis- ja õpetamistingimused;
kus on stabiilne sissetulek;
kus saab suvel puhata 56 kalendripäeva;
kus saab osaleda erinevatel täiendkoolitustel;
kus on sõbralik ja abivalmis kollektiiv.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. august 2011
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2011

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool on vene õppekeelega riiklik kutseõppeasutus. Õpilasi on üle 800 ja töötajaid üle 80. Koolis õpetatavad erialad kuuluvad peamiselt tehnika ja mehaanika valdkonda. Ajavahemikul 2010-2013 kaasajastatakse Euroopa struktuurfondi toel kooli töökojad ja õpperuumid.