https://www.cvkeskus.ee/304421

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #304421

Inglise keele õpetaja

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume võimalust töötada moodsalt renoveeritud kaasaegses õpikeskkonnas koos paljude toredate õpilaste ja meeldivate kolleegidega.
Seoses asjaoluga, et kõik õpilased õpivad inglise keelt alates 1.klassist ja õpilaste arvu suurenemisega, vajame juurde ühte inglise keele kui A-võõrkeele õpetajat.Meie kool osaleb mitmetes rahvusvahelistes projektides, seega võimalus ennast teostada ka läbi rahvusvaheliste suhete nii projektide algatajana kui ka meeskonna liikmena.


Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame inglise õpetaja kvalifikatsioonile vastavat haridust(magistrikraad) ja oskust lastega töötada.Kindlustame normkoormuse .Tunde pakume nii põhikoolis kui ka gümnaasiumiastmes. Soovi korral võimalus teha klassijuhataja tööd.Tore, kui on veel mõni lisaeriala(arvutiõpetus või muu võõrkeel).


Ettevõte pakub

Kuristiku Gümnaasium pakub oma töötajatele väga häid sportimistingimusi; osaleda täiendkoolituskursustel; kollektiiviga ühiseid õppekäike ja koolitusi; IKT vahendite kasutamise võimalusi kõigis klasssiruumides


Tööpakkumise number
#304421

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 650 - 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. mai 2013
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2013
Lisainfo palga kohta:
oleneb kvalifikatsioonist ja tundide arvust, lisatöödest

Firma nimi peidetud

Tallinna Kuristiku Gümnaasium kuulutab välja konkursi uue inglise keele õpetaja tööle võtmiseks alates 2013/2014 õppeaastast.

Vaata rohkem