2023-08-23 14:48:55

INGLISE KEELE ÕPETAJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame Sind pikima saksa keele süvaõppe traditsiooniga kooli õpetama. Kui tunned, et soovid olla kaasteeline õpilaste kujunemisprotsessi toetamisel, siis ootame just Sind!

Ootame meie kooliperre uusi kolleege, kellel on olemas või omandamisel õpetaja ametikohale nõutav kõrgharidus. Otsime inglise keele õpetajat nii põhikooli kui gümnaasiumiastmesse. Kasuks tuleb eelnev kogemus.

Ootused kandidaadile

Uut kolleegi iseloomustab väga hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus, avatus haridusuuendustele, väärtustab haridust usub iga õpilase edusse, loominguline, initsiatiivikas, vastutustundlik, korrektne ja täpne, omab digitaalset kirjaoskust.

Pakume kaasaegselt ja mitmekülgselt sisustatud töökeskkonda, sportimisvõimalusi, võimalust töötada särasilmsete õpilaste ning toetavate ja aktiivsete kolleegidega, võimalust teostada end haridusvaldkonnas ja panustada kooli arengusse, koolitusvõimalusi.

Sisuliste küsimuste korral pöörduda õppejuht Sirje Kaljula poole tel.600 9620

KSG - avatud uutele ideedele!