Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #434018

Inglise keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saku Gümnaasium kuulutab välja konkursi inglise keele õpetaja kohale. Vajalik erialane haridus.

Tööle asumise alates 23. augustist 2016.

Lisainfo tel. 6718000.

Ootused kandidaadile

Vastavat haridust

Ettevõte pakub

Head töökeskkonda

Tööpakkumise number
#434018

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. august 2016
Kuulutus sisestati:
2. august 2016

Saku vald asub Harju maakonna lõunaosas, jäädes Tallinna lõunapiiri ja Rapla maakonna põhjapiiri vahele.

Vaata rohkem