Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #513078

INGLISE KEELE ÕPETAJA EESTI JA VENE ÕPPEKEELEGA ÕPILASTELE

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Maarjamaa Hariduskolleegiumi Valgejõe õppekeskus ootab oma kollektiivi õpetajaid, kes oskavad õpilastes luua koolirõõmu ja motiveerivat õppimist ning anda õpilastele toetavat tagasisidet.
Meil on väikesed klassid: 1:1, 1:4, 1:8 õpe.

Ootused kandidaadile

Vastavus haridus- ja teadusministri 29.08.2013 määruses nr 30 "Direktori, õppealajuhataja, õpetajate ja tugispetsialistide kvalifikatsiooninõuded" sätestatud kvalifikatsiooninõuetele.

Koolis on loodud kaasaaegne keskkond. Teid ootavad toetavad kolleegid, tugispetsialistid ja arenguks vajalikud koolitused. Võimalust kaasa rääkida uue koolikultuuri loomisel, mis aitaks suurendada eriliste laste toimetulekuoskust elus.

Lisainfo

Kui Sa oled väljakutseid ja uuendusi otsiv ning vastava kvalifikatsiooniga innovaatiline inimene, palun saada oma avaldus, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri hiljemalt 12.01.2018 läbi CV Keskuse.

Tööpakkumise number
#513078

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2018
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2018

Maarjamaa Hariduskolleegium on Haridus-ja Teadusministeeriumi hallatav põhikool kasvatuse eritingimusi vajavatele ning tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli tegevuse eesmärk on olla kasvatusliku rõhuasetusega põhikool, kus on loodud õpilasele eakohased ja individuaalsed võimalused haridustee jätkamiseks, tervise, heaolu ja turvalisuse toetamiseks ning resotsialiseerumiseks ühiskonda. Kooli ülesanne on olla kool-kompetentsikeskus õpilastele, lapsevanematele, õpetajatele ja koostööpartneritele, et toetada õppijate arengut isiksuse, töö- ja ühiskonnaelus vajalike teadmiste, oskuste ja hoiakute ning valmisolekute kujundamiseks, kasutades selleks koordineeritult nii haridus-, sotsiaal- kui ka tervishoiuvaldkonna meetmeid.
Maarjamaa Hariduskolleegiumil on kaks õppekeskust: Emajõe ja Valgejõe.

Vaata rohkem