Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #404356

Infotehnoloogia spetsialist-kasutajatugi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • arvutisüsteemide, lisaseadmete, tarkvara ja lokaalse andmesidevõrgu seadmete paigaldamine, haldamine, regulaarse hoolduse ja remondi teostamine ning vajadusel remondi teostamise korraldamine;
  • arvutisüsteemide andmete varundamise ja vajadusel taastamise korraldamine;
  • infotehnoloogia alase tugiteenuse osutamine Eesti Kunstiakadeemia töötajatele ja üliõpilastele ;
  • IT süsteemide arenduse planeerimisel osalemine.

Ootused kandidaadile

  • infotehnoloogia alane kesk- või kutseharidus, soovitavalt infotehnoloogia alane kõrgharidus;
  • soovitavalt töökogemus 2 aastat ametikoha valdkonnas;
  • sidevõrkude, Cisco sideseadmete ja serverite riistvara tundmine;
  • hea suhtlemis-, meeskonnatöö- ja ajaplaneerimisoskus;
  • riigikeele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus suhtlustasandil;
  • hea analüüsi-, algatus-, otsustus ja vastutusvõime;
  • kohusetunne, usaldusväärsus, korrektsus, täpsus;
  • väga hea meeskonnatöö- ja suhtlemisoskus;
  • hea stressitaluvus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat töökeskkonda noorte ja loovate inimeste hulgas;
  • väljakutseid pakkuvat tööd ning eneseteostusvõimalust;
  • võimalust töötada Tallinna kesklinnas;
  • 35 kalendripäeva puhkust ühes aastas.

Lisainfo

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Tööpakkumise number
#404356