Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344870

Infotehnoloogia osakonna juhataja asetäitja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ministeeriumi haldusala efektiivsuse ja haldussuutlikkuse suurendamine erinevate infosüsteemide loomise, rakendamise ja halduse korraldamise kaudu;
  • aktiivne osalemine ministeeriumi IT strateegia ja arhitektuuri arendamisel;
  • infosüsteemide arendusvaldkonna riigihangete koordineerimine ja vajadusel korraldamine;
  • arenduspartneritega koostöö korraldamine, projektide töörühmades osalemine, IT projektijuhtide töö korraldamine, infosüsteemide kvaliteedi tagamine;
  • osakonnajuhataja äraolekul osakonna töö juhtimine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus IT süsteemide arenduse erialal;
  • töökogemus IT süsteemide arenduse valdkonnas vähemalt 3 aastat;
  • juhtimiskogemus vähemalt 1 aasta;
  • eesti keele oskus C1 ja inglise keele oskus B2;
  • hea suhtlemisoskus;
  • kohusetunne, pingetaluvus ja algatusvõime.
Kasuks tuleb:
  • tarkvara arendusprojektide hangetes osalemise kogemus.

Ettevõte pakub

  • enesearendamise võimalusi;
  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd mainekas riigiasutuses;
  • sõbralikku ja arengule suunatud kollektiivi.

Lisainfo

Motivatsioonikiri, kuhu lisada arendusprojektide loetelu koos oma rolliga ja CV palume esitada personaliosakonnale elektroonselt aadressil konkurssatagri.ee.
Täpsemat teavet annavad telefonil 6256 112 Enno Veikesaar ja 6256 215 Urve Anter.

Tööpakkumise number
#344870

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
17. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2014

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.

Vaata rohkem