Infotehnoloogia õppevaldkonna juhataja
Tööpakkumise number #815474

Töö kirjeldus

  • Infotehnoloogia õppevaldkonna juhtimine ja töö koordineerimine;

  • taseme ja täienduskoolituse õppetöö läbiviimine (õpilaste vastuvõtt,

  • kutseeksamite korraldamine, suhtlemine vanematega, kooli ja ettevõtte õppepraktika korraldamine);

  • taseme ja täienduskoolituse õppekavade väljatöötamine, arendamine ja täitmine;

  • koostöö ja kontaktide loomine, arendamine tööandjatega, erialaliitudega ja teiste koostöö partneritega.

Ootused kandidaadile

      • kõrgharidus;

      • eesti keele oskus kõrgtasemel;

      • tahtmine panustada Infotehnoloogia õppesse, juhendada ja anda erialaseid teadmisi õppijatele;

      • hea suhtlemisoskus, meeskonnatöö ja juhtimiskogemus

      • korrektsus töös dokumentatsiooniga.

      Kasuks tuleb:
      • IKT ettevõttes töötamise kogemus;

      • vene keele ja ühe võõrkeele oskus.

Ettevõte pakub

  • pikaajalist töösuhet ja stabiilset töötasu;

  • kaasaegselt välja arendatud töökeskkonda (õppetöökojad, õppeklassid);

  • eri- ja juhtimisalast täienduskoolitust;

  • vajadusel elamispinda.

Tööpakkumise number
#815474

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 p. tagasi
IKT ÕPPEKAVARÜHMA PROGRAMMEERIMISE ÕPETAJA Tallinna Tööstushariduskeskus
4 p. tagasi
IKT ÕPPEKAVARÜHMA PROGRAMMEERIMISE ÕPETAJA Tallinna Tööstushariduskeskus • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
Veebipõhine värbamine Täielik (100%) kaugtöö võimalus JAVA/FULLSTACK ARENDAJA (VÄLISMAALASTE TIIM) Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus
6 p. tagasi
Veebipõhine värbamine
JAVA/FULLSTACK ARENDAJA (VÄLISMAALASTE TIIM) Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus • Eesti
Täielik (100%) kaugtöö võimalus
Eesti
nädal tagasi
IT-SPETSIALIST Tallinna Tervishoiu Kõrgkool
IT-SPETSIALIST Tallinna Tervishoiu Kõrgkool • Eesti
Eesti
VIP 1
Osaline kaugtöö võimalus .NET TARKVARAARENDAJA Registrite ja Infosüsteemide Keskus
1
.NET TARKVARAARENDAJA Registrite ja Infosüsteemide Keskus • Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
6 p. tagasi
JAVA ARENDAJA Eesti Energia AS
6 p. tagasi
JAVA ARENDAJA Eesti Energia AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki