Värsked tööpakkumised

Infosüsteemide vanemarendaja/arhitekt

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237716

Tööpakkumise number

237716

Töö kirjeldus

• Luua kasutatavaid ja hästi toimivaid infosüsteeme lähtuvalt ettevõtte tarkvara arenduse metoodikatest
• Kolleegide juhendamine ja nõustamine sobivate arhitektuuride ja tehniliste lahenduste leidmisel ja kasutamisel

Nõudmised kandidaadile

• Oled kõrghariduse ja vähemalt 5-aastase tarkvara arendamise kogemusega hinnatud spetsialist
• Tunned OOP põhimõtteid ja oskad neid kasutada
• Sul on varasem J2EE tehnoloogiatega, eriti veebiraamistikega töötamise kogemus
• Sul on teadmised järgmistest (või analoogsetest) tehnoloogiatest: JSF, AJAX, SPRING, XML
• Sul on hea andmebaaside ja ORM tehnoloogiate (Hibernate, JPA või teised) tundmine
• Oskad oma tööd iseseisvalt planeerida
• Oled initsiatiivikas, probleemide korral teed ise ettepanekuid ja pakud välja lahendusi
• Suudad näha suuremat pilti ja projekti ka kliendi vaatenurgast
• Saad hakkama nii kolleegide kui vajadusel kliendi konsulteerimisega
• Sul on väga hea eesti ja inglise keele oskus.

• Põnevaid projekte ja võimalust panustada Fujitsu tarkvara osakonna arengusse
• Õppimis- ja arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
• Toredat ning toetavat meeskonda
• Kaasaegseid töövahendeid ja –keskkonda ning kogemustele väärilist töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. september 2011
Kuulutus sisestati:
31. august 2011
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Fujitsu Services AS on rahvusvahelise IT-kontserni Fujitsu osa. Eestis oleme üks juhtivatest IT teenuseid pakkuvatest ettevõtetest ja siinsel turul tegutseme juba alates 1992. aastast. Meie kontorid asuvad nii Tallinnas kui Tartus. Üle 200 oma ala spetsialistiga osutame oma klientidele arvuti- ja tarkvarasüsteemidega seotud teenuseid ning pakume laias valikus tark- ja riistvaratooteid.
Tarkvarasüsteemide osas pakume klientidele nii valmislahendusi kui ka kliendikesksete eriprojektide väljatöötamist alates analüüsist ja arendamisest kuni juurutamise ja hooldamiseni. Meie kohta leiad lisainfot: www.fujitsu.ee.
Lisaks tehnilistele oskustele ootame kõigilt tarkvara arendajatelt kliendile orienteeritud lähenemist, valmisolekut õppida ja pidevalt oma erialaseid oskusi arendada, avatust muutusteks ja tahtmist oma tööd pidevalt täiustada, soovi töötada ühtses meeskonnas ning üksteist toetada. Ja loomulikult kõige olulisemat- positiivset mõtlemist ja sära silmades!