Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718174

Imavere Talatehase sõrmjätkuliini operaator

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • sõrmjätkuliini seadistamine ja materjalivahetuse läbiviimine
  • toodete tootmine vastavalt etteantud tööjuhendile, normidele ja plaanidele
  • toodete tehnilise kvaliteedi tagamine ja jälgimine
  • abitegevused toormaterjali ettevalmistamisel
  • ettenähtud andmete sisestamine infosüsteemidesse

Ootused kandidaadile

  • sul on teadmised ja praktilised kogemused mehaanikast
  • sul on varasem kogemus puidutööipinkidega (höövel, freespink vms.)
  • sul on arvutioskus heal tasemel
  • oled kohusetundlik, aus ja töös täpne
  • sul on avatud meel ja soov õppida

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • motiveerivat palgasüsteemi koos mitmete soodustustega (näiteks sporditoetus, osaline lõunasöögi kompenseerimine , staazipuhkus jne)
  • professionaalseid töövahendeid ja sõbralikku kollektiivi

Tööaeg E-R 7:00-16:30

Kandideerimine läbi CV Keskuse! Küsi lisainfot telefoni  525 7780 teel, CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#718174

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2021
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2021

CV Keskuse kliendiks on Stora Enso AS. Ettevõtte eesmärk on asendada taastumatud materjalid, olles uuenduslikud ning töötades välja uusi tooteid ja teenuseid, mis põhinevad puidul ja muudel taastuvatel materjalidel. Maailma muutes saame muuta ka ennast. Suurendame oma asjatundlikkust, et vastata klientide vajadustele ja ületada paljusid tänapäevaseid toormaterjalidega seotud katsumusi. Ühe maailma suurima taastuvate pakendi-, biomaterjali-, puitkonstruktsioonide ja paberilahenduste pakkujana anname tööd umbes 26 000 töötajale 35 riigis

Vaata rohkem