Värsked tööpakkumised

Iluteenindaja õpilane

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 548370

Tööpakkumise number

548370

Töö kirjeldus

Oled ammu unistanud ILUTEENINDAJA ELUKUTSEST, aga siiani pole avanenud selleks sobivat võimalust!

Just nüüd avaneb sulle erakordne võimalus omandada kõrgelt hinnatud iluteenindaja amet ja saada maniküüri ning pediküüri spetsialistiks.

Nõudmised kandidaadile

• Soov õppida ja areneda
• Huvi ilumaailma vastu
• Puhtuse ja korra armastus
• Eesti keele oskus suhtlustasemel
• Suhtlemisoskus, viisakus ja positiivsus
• Pingetaluvus
• Valmisolek vahetustega tööks (9.00-21.00) k.a. nädalavahetused

• Põhjalikku maniküüri, pediküüri ja kunstküünte alast koolitust
• Peale koolituse edukat läbimist kindlat töökohta modernses salongis
• Võimalust töötada rahvusvaheliste brändidega nagu OPI, Alessandro ja ProNails
• Paindlikku töögraafikut
• Peale koolituse läbimist tasu 750-1200 (peale katseaaega)

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun võtke ühendust: 5089520 (tegevjuht Esti Hutchins)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. august 2018
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2018

NailSpa on mainekas maniküürile ja pediküürile spetsialiseerunud ilusalongide kett (5 salongi) Tallinnas. Tegutseme juba ligi 10 aastat ja pakume kvaliteetseid iluteenuseid nii kohalikele klientidele kui ka Tallinna külastavatele turistidele.

2017. aasta lõpus avame meie uue salongi Tallinna sadama piirkonnas (Poordi tänaval). Seoses uue salongi avamisega ja töömahu suurenemisega otsime oma toredasse kollektiivi lisatöötajaid.

Meie senised arengud:
2008 aastal alustas NailSpa Salong tööd Narva mnt 9 aadressil kus asub meie peasalong.

2012. aasta lõpus laienesime I.L.U. kauplustes olevatesse küünestuudiotesse Rocca al Mare ja Kristiine Keskuses.

Oktoobris 2016 avas uksed NailSpa uus salong Viru Keskuses.

Novembris 2017 avame uue salongi sadama piirkonnas Poordi tänaval.

Pakume oma klientidele kvaliteetseid hoolitsusi meeldivas ja lõõgastavas keskkonnas. Meie jaoks on oluline, et klient naudiks iga meie juures viibitud minutit.