Värsked tööpakkumised

Ilusalongi administraator (osalise koormusega)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 557573

Tööpakkumise number

557573

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime NailSpa Salongi toimekat osalise koormusega (110 tundi kuus) administraatorit.
Töökoht on Tallinna kesklinnas.

Ilusalongi administraator vastutab selle eest, et Salongi töö sujuks tõrgeteta. Klientide rahulolu on meie jaoks väga oluline.
Soovime, et kõik kliendid tunneks ennast meie juures oodatuna ja eriliselt, seega administraator tervitab kliente, pakub jooki ja paneb ära nende üleriided.
Lisaks tegeleb administraator klientide broneeringute kinnitamisega, töötajate töögraafikute jälgimisega ja lahendab päeva jooksul tekkivad probleemid. Laoseisude jälgimine ja salongis müügis olevate toodete soovitamine on ka igapäevased tööülesanded.

Nõudmised kandidaadile

• Väga hea eesti keele oskus
• Hea inglise ja/või vene keele oskus
• Soome keele oskus tuleb kasuks
• Täpsus ja kohusetunne
• Valmis töötama osalise koormusega. Töötundide arv ca 110 ühes kuus.
• Suhtlemisoskus, viisakus ja positiivsus
• Valmisolek vahetustega tööks (kell 9.00-21.00) k.a. nädalavahetused
• Pingetaluvus
• Varasem töökogemus teenindussektoris
• MS Office programmide tundmine (Word, Excel)

Ettevõte pakub

• Heale administraatorile väärilist töötasu
• Koolitust
• Väga head töökeskonda mainekas kesklinna ilusalongis
• Paindlikku töögraafikut
• Sõbralikku ja meeldivat kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
27. september 2018
Kuulutus sisestati:
14. september 2018
Brutopalk:
Alates 5 kuni 5.5 EUR tunnis

Oleme mainekas ilusalong Tallinna kesklinnas. Tegutseme juba ligi 10 aastat ja pakume kvaliteetseid iluteenuseid nii kohalikele klientidele kui ka Tallinna külastavatele turistidele.

2017. aasta sügisel avasime meie uue salongi Tallinna sadama piirkonnas. Seoses uue salongi avamisega ja töömahu suurenemisega otsime oma toredasse kollektiivi lisatöötajaid.

Meie senised arengud:
2008 aastal alustas NailSpa Salong tööd Narva mnt 9 aadressil, kus asub meie peasalong.

Oktoobris 2016 avas uksed NailSpa uus salong Viru Keskuses.

Pakume oma klientidele kvaliteetseid hoolitsusi meeldivas ja lõõgastavas keskkonnas. Meie jaoks on oluline, et klient naudiks iga meie juures viibitud minutit.