2023-08-23 14:48:55

Ilukonsultant

CVKeskus.ee klient
The Body Shop on rahvusvaheline kosmeetikaettevõte. The Body Shop´i tootevalikus on üle 600 kosmeetikatoote nii naistele kui meestele ja lisaks 400 erinevat muud toodet. Eestis avati esimene The Body Shop 2003.a. novembris Tallinnas.

Töö kirjeldus

The Body Shop ilukonsultandina esindad rahvusvahelist teenindusstandardit meie Rocca Al Mare kaupluses.  Oled julge, särav ja aktiivne suhtleja ning tunned endilumaailmas koduselt. Kandideerimisel annab eelise iluteeninduse alane haridus või täiendkoolitused. Lisaülesannete hulka kuuluvad väljapanekute teostamine vastavalt juhistele, kaupluse korrashoid, kassadokumentatsiooni vormistamine, enese arendamine vastavalt kaubamärgi koolitusprogrammile ning kauba vastuvõtt ja markeerimine.

Ootused kandidaadile

Töökogemus samal ametialal vähemalt 1 aasta. Oskad heal tasemel eesti keelt ja vähemalt suhtlustasemel inglise keelt. Oled julge suhtleja, soovid ennast harida kosmeetika valdkonnas. Oled hea meeskonnaliige. Osaled ka vabal ajal aktiivselt meie heategevuskampaaniates. Soovid olla osa The Body Shop maailmast.

Ettevõte pakub

Toetame Sind paindliku töögraafiku, toetava ja sõbraliku meeskonna, koolitusprogrammi ning ettevõtte siseste soodustustega. Pakume Sulle tööd rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgiga, üliägedat meeskonda. Saad olla aktivist ja anda oma panus parema maailma loomisel.