Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309231

IKT-projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • siseministeeriumi valitsemisala asutuste konsulteerimine ja juhendamine projektide elluviimisel;
  • koostöös tellijaga eesmärkide ja mõõdetavate tulemite püstitamine;
  • probleemidele lahenduste leidmine ja piirangute väljaselgitamine;
  • projektorganisatsiooni, kommunikatsioonikeskkonna ning neid toetavate põhimõtete väljatöötamine ning rakendamine;
  • projektide korrektne juhtimine aja, kommunikatsiooni, eelarve ja skoobi mõistes;
  • eesmärgi saavutamist takistavate asjaolude väljaselgitamine ning lahendusettepanekute tegemine;
  • Euroopa Liidu Struktuurfondide (vt välisvahenditega seotud) projektide elluviimine ja abikõlbulikkuse nõuete tagamine;
  • korrektne projektide dokumentatsiooni haldamine.

Ootused kandidaadile

  • infotehnoloogiaalane kõrgharidus või selle omandamine;
  • infotehnoloogiaalane töökogemus vähemalt 3 aastat;
  • projektijuhtimise kogemus;
  • väga hea süsteemse mõtlemise, analüüsi- ja üldistusvõime;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel;
  • väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus;
  • kohusetunne, ausus, otsustus- ja vastutusvõime;
  • meeskonna ja koostöö väärtustamine.

Kasuks tuleb:
  • infotehnoloogiaalane töökogemus avalikus sektoris;
  • välisvahenditest finantseeritavate projektide elluviimise kogemus;
  • algatusvõime ja meeskonna motiveerimise oskus;
  • võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada pingeolukorras.

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonnas;
  • võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks;
  • sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat töökeskkonda;
  • kvalifikatsioonile ja oskustele vastavat töötasu;
  • võimalust osa saada asutuse traditsioonidest ja üritustest;
  • tipptasemel kogemust ainulaadsete projektidega.

Lisainfo

Lisainfo töö sisulistes küsimustes telefonil 612 6270 ja e-posti aadressil marko.tiirik [ät] smit.ee (Marko Tiirik, eriprojektide osakonna juhataja) ning konkursi korralduslikes küsimustes telefonil 612 6321 või e-posti aadressil eneli.pits [ät] smit.ee (Eneli Pits, personaliekspert).

Tööpakkumise number
#309231

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
27. mai 2013

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on ministeeriumi ja tema valitsemisala sisejulgeoleku tagamiseks vajalike infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonna teenuste osutamine ja selleks vajalike arendus- ning haldusprotsesside korraldamine ja koordineerimine.

Teenindame Siseministeeriumi, Politsei- ja Piirivalveametit, Päästeametit, Häirekeskust ning Sisekaitseakadeemiat. Siseministeeriumi valitsemisala on riigi üks suurimaid ning tegevusvaldkondade spekter väga lai, mistõttu otsime juurde töötajaid, kellega koos klientide soovid ellu viia ning seeläbi tõsta riigi üldist turvatunnet.

Vaata rohkem