IKT õppekavarühma programmeerimise õpetaja
Tööpakkumise number #815475

Töö kirjeldus

  • Õppetöö ettevalmistamine ja läbiviimine põhi- ja keskharidusebaasil õppijatele;
  • õpilaste arengu toetamine ning nende oskuste arendamine läbi õppeprotsessi;
  • õpilaste arengu hindamine ja vastavate õppekasvatus meetodite rakendamine;
  • osakonna siseses meeskonnatöös osalemine.

Tulevane õpetaja peab tundma vähemalt ühte järgmistest teemadest:

  • programmeerimine
  • tarkvara arendusprotsess
  • tarkvarasüsteemide testimine
  • agiilsed tarkvaraarenduse metoodika

Ootused kandidaadile

  • vähemalt kutsekeskharidus ning 3 aastane töökogemus IT valdkonnas;
  • teadmised võrgurakenduste ning kontoritarkvara automatiseerimise valdkonnas;
  • valmisolek tundide läbiviimiseks eesti või vene keeles;
  • soov osaleda meeskonnatöös ning õppetöö kvaliteedi arendamises.

Kasuks tuleb

  • Varasem töökogemus koolitaja või õpetajana;
  • varasem õppetöö ettevalmistamise kogemus.

Ettevõte pakub

  • õpetaja töötasu alammäärast kõrgemat palka;

  • elamispinda;

  • moodsat töökeskkonda ning toredat meeskonda;

  • erialaseid täienduskoolitusi ja pikka puhkust.

Tööpakkumise number
#815475

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

6 p. tagasi
Veebipõhine värbamine Täielik (100%) kaugtöö võimalus JAVA/FULLSTACK ARENDAJA (VÄLISMAALASTE TIIM) Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus
6 p. tagasi
Veebipõhine värbamine
JAVA/FULLSTACK ARENDAJA (VÄLISMAALASTE TIIM) Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus • Eesti
Täielik (100%) kaugtöö võimalus
Eesti
5 p. tagasi
INFOTEHNOLOOGIA ÕPPEVALDKONNA JUHATAJA Tallinna Tööstushariduskeskus
5 p. tagasi
INFOTEHNOLOOGIA ÕPPEVALDKONNA JUHATAJA Tallinna Tööstushariduskeskus • Tallinn
Tallinn
VIP 1
nädal tagasi
Osaline kaugtöö võimalus .NET TARKVARAARENDAJA Registrite ja Infosüsteemide Keskus
1
.NET TARKVARAARENDAJA Registrite ja Infosüsteemide Keskus • Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
5 p. tagasi
TARKVARAARENDAJA Küberväejuhatus
5 p. tagasi
TARKVARAARENDAJA Küberväejuhatus • Tallinn
Tallinn
IT-SPETSIALIST Tallinna Tervishoiu Kõrgkool
IT-SPETSIALIST Tallinna Tervishoiu Kõrgkool • Eesti
Eesti
Vaatan kõiki