Värsked tööpakkumised

Ida-virumaa piirkonna hooldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 454445

Tööpakkumise number

454445

Firma nimi peidetud IDA-VIRUMAA  PIIRKONNA HOOLDUSTEHNIK

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks vastutusalaks on joogiautomaatide paigaldamine, hooldus-remont ja toorainete laialivedu.

Nõudmised kandidaadile

Sobid meile kandideerima, kui sul on:

  • Füüsiline vastupidavus
  • Tehniline taiplikkus ja võime kiiresti reageerida
  • Tulemusele orienteeritud mõtteviis ja kliendikeskne lähenemine
  • Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
  • Hea suhtlemisoskus ja viisakus
  • B-kategooria autojuhiloa olemasolu

Kasuks tuleb, kui sa:
  • Omad varasemat töökogemust joogiautomaatidega või tehnika hoolduse valdkonnas
  • Valdad vene keelt suhtlustasemel

Pakume võimalust töötamiseks vaheldusrikaste ülesannetega sõbralikus meeskonnas kaasaegsetes töötingimustes tööautoga konkurentsivõimelise palga eest.

Asukoht:
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2017

Vending Automaatide peamiseks tegevusalaks on erinevate joogiautomaatide müük, rent ja hooldus ning automaatides kasutatavate toorainete müük ja laialivedu.