Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320481

Ida päästekeskuse tuleohutuskontrolli büroo juhtivinspektor

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tuleohutusjärelevalve teostamine objekti, tegevuse ja seadme töö tuleohutusnõuetele vastavuse üle;
  • väärteomenetluse ja haldusmenetluse läbiviimine ning haldussunni rakendamine seadusega ettenähtud korras ja juhtudel;
  • ametnikule määratud järelevalve tööpiirkonna monitooring ja riskide hindamine;
  • tööks vajalike andmebaaside täitmine ja päringusüsteemide kasutamine;
  • tööplaani koostamine ja esitamine;
  • tööaruandluse ja -analüüsi koostamine ja esitamine;
  • järelevalvepiirkonna vaneminspektorite poolt läbiviidud menetluste ning nende raames vormistatud dokumentide kontrollimine ja leitud puudustest informeerimine;
  • ettepanekute tegemine töökorraldusliku dokumentatsiooni koostamiseks ja arvamuse andmine tuleohutust käsitlevate õigusaktide eelnõude kohta;
  • koostöö tegemine päästekeskuse teiste struktuuriüksustega informatsiooni vahetamiseks ning nende nõustamine ja koolitamine tulekahjude uurimise või menetlustoimingute teostamise ajal;
  • töövaldkonda puudutavatele avaldustele, märgukirjadele ja teabenõuetele vastamine;
  • tuleohutusalases ennetus- ja selgitustöös osalemine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus ja vastavus Päästeinspektor III kutsestandardile hiljemalt ühe aasta jooksul alates teenistusse võtmise päevast;
  • asutuse tegevusvaldkonda ja oma töövaldkonda reguleerivate õigusaktide tundmine, juhtimis- ja planeerimisalased teadmised, päästeala valdkondade hea tundmine;
  • arvuti s.h teksti- ja andmetöötlusprogrammide ning valdkonnas kasutatavate infosüsteemide kasutamise oskus;
  • eesti keele valdamine C1 tasemel ja vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt vene keele) oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • B–kategooria juhiloa omamine.

Kandidaadilt eeldame:
  • analüüsi- ja koostöövõimet;
  • suhtlemisvalmidust;
  • kirjalikku ja suulist eneseväljendusoskust;
  • kohusetunnet.

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • erialast täiendkoolitust;
  • meeldivat meeskonda;
  • kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

  • ametkohale kandideerija peab täitma päästeteenistusse päästeametniku ametikohale kandideeriva isiku isikuankeedi vormi (https://www.riigiteataja.ee/akt/103012012003);
  • ametikoha päästeteenistuja ametinimetus on päästejuhtivspetsialist;

  • CV-le palun lisada motiveeritud avaldus.

Tööpakkumise number
#320481

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 960 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
18. september 2013

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda; ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist; demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest. Päästekeskused korraldavad igapäevast päästetööd, riiklikku tuleohutusjärelevalvet, päästealast ennetustööd ja kriisireguleerimist.

Vaata rohkem