Värsked tööpakkumised

Ida keskuse juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 600098

Tööpakkumise number

600098

Firma nimi peidetud Ida keskuse juhataja

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda inimest, kellel on soov panustada Häirekeskuse kõrgete eesmärkide saavutamisse.

Nõudmised kandidaadile

*Suurepärane meeskonnajuhtimise oskus ja tahe
*Väga hea suhtlemis-ja läbirääkimisoskus
*Kirg ja pühendumine
*Kõrgharidus
*Eelnev juhtimiskogemus
*Eesti keel oskus C1 tasemel
*Inglise ja vene keele oskus kesktasemel
Ametikohale rakendatakse Päästeteenistuja kutsesobivuse nõuded.

Ettevõte pakub

*Võimalust teha tähendusega tööd
*Professionaalselt arendavaid väljakutseid
*Sõbralikku ja toetavat meeskonda
*Paindlikku töökorraldust
*Põhipuhkust 35 päeva aastas
*Sportimisvõimalusi
*Ühisüritusi

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
16. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
28. mai 2019

Häirekeskus on Siseministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mille missioon on kujundada ja tagada turvalisemat elukeskkonda ning olla läbi ühtse hädaabinumbri 112 kindel ja asjatundlik abistaja õnnetuse korral. Häirekeskus on jõudsalt arenev organisatsioon, kus Sulle avaneb otsene võimalus panustada Eesti elanike heaolusse ja turvalisusse. Soodustame häid ideid ja algatust ning pakume pidevat enesetäienduse võimalust. Koos meeldivate inimestega kaasaegses töökeskkonnas võimaldab Häirekeskus huvitavat ja vaheldusrikast tööd ning stabiilset tööd väärtustavat sissetulekut.