Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #275901

IDA HALDUSTALITUSE JUHTIVSPETSIALIST (TEHNIKA ALAL)

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Päästeameti Ida haldustalituse tehnikaalase töö korraldamine, Ida päästekeskuse tehnikavalmiduse tagamine ning tehnika ja varustuse tehnilise teenindamise tagamine.

Peamised tööülesanded:

  • haldustalituse piirkonnas autopargi remontimine ja hooldamine ning selle korraldamine;
  • haldustalituse piirkonnas päästetehnika ja -vahendite hooldamine ja testimine ning selle korraldamine;
  • tehnikaalase koolituse läbiviimine haldustalituse piirkonna päästekomandodes;
  • täitma õigeaegselt ja kvaliteetselt tehnikaalase tegevusega seotud andmebaase;
  • erinevates registrites ja asutustes (ARK, Veeteede Ameti Laevaregister) toimingute teostamine;
  • teostama haldustalituse piirkonnas kütuse- ja määrdeainekulude üle aruandlust;
  • tehnika ja varustusega seotud juhendite koostamine ning nende uuendamine;
  • hankekomisjonide töös osalemine ja tehniliste kirjelduste koostamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt tehniline);
  • eelnev töökogemus ametikoha tegevusvaldkonnas vähemalt kolm aastat;
  • ametikohale vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus (tekstitöötlus, tabelarvutus);
  • B-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus;
  • eesti keele valdamine kõrgtasemel ja vene keele valdamine vähemalt suhtlustasandil;
  • ausus ja seadusekuulekus;
  • töövõime, sealhulgas võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada ka pingeolukorras ning oskus teha meeskonnatööd;
  • kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime;
  • võime kiiresti reageerida muutustele;
  • hea suhtlemisoskus.

Kasuks tuleb:

  • C ja/või E kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus;
  • inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust;
  • vaheldusrikast ja mitmekesist tööd;
  • erialast täiendkoolitust;
  • meeldivat töökeskkonda ja meeskonda.

Lisainfo

Lisaks elulookirjeldusele palume kandideerimisel esitada motivatsioonikiri.

Kandideerimine toimub läbi CV Keskuse.

Tööpakkumise number
#275901