Huvijuht
Tööpakkumise number #834503

Huvijuht

Viru vangla
Ida-Virumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesandeks on alaealiste ja noorte kinnipeetavate taasühiskonnastamise toetamine. Korraldad arendavaid kultuuri- ja spordiüritusi ning huvitegevust.

Tule ja anna oma panus vanglateenistuse arengusse!

Ootused kandidaadile

*Erialane haridus või keskharidus ja vähemalt 2-aastane töökogemus sarnasel töökohal
*Väga hea suhtlemisoskus, ajaplaneerimise oskus
*Kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime
*Algatus- ja organiseerimisvõime
*Täpsus, usaldusväärsus
*Eesti keele oskus C1 tasemel
*Laitmatu taust

Saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 10.02.2023 läbi kandideerimisportaali.

Tööpakkumise number
#834503

Info

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1650 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2023
Huvijuht Huvijuht

Viru vangla

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
SOTSIAALPEDAGOOG Viru vangla
Alates 1700 €/kuus
SOTSIAALPEDAGOOG Viru vangla • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
2 näd. tagasi
GASTROENTEROLOOG Ida-Viru Keskhaigla SA
GASTROENTEROLOOG Ida-Viru Keskhaigla SA • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
4 p. tagasi
SEKKUMISTEGEVUSTE OSAKONNA JUHATAJA Viru vangla
Alates 2850 €/kuus
4 p. tagasi
SEKKUMISTEGEVUSTE OSAKONNA JUHATAJA Viru vangla • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
3 p. tagasi
RAKENDUSEKSPERT Politsei- ja Piirivalveamet
3 p. tagasi
RAKENDUSEKSPERT Politsei- ja Piirivalveamet • Kohtla Järve / Jõhvi
Kohtla Järve / Jõhvi
UURIJA Politsei- ja Piirivalveamet
3 päeva jäänud
UURIJA Politsei- ja Piirivalveamet • Kohtla Järve / Jõhvi
Vaatan kõiki
Huvijuht
Huvijuht