Värsked tööpakkumised

Huvijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360523

Tööpakkumise number

360523

Töö kirjeldus

Huvijuhi põhiülesandeks on koordineerida alaealiste ja noorte kinni peetavate huvitegevust

Nõudmised kandidaadile

- Kõrgharidus (soovitavalt kultuuritöö- või kehakultuuri valdkonnas)
- Väga hea eestvedamis- ja kaasamisvõime
- Hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
- Motivatsioon iseseisvalt eesmärke seada ja neid täide viia
- Eesti keele valdamine kõrgtasemel ja vene keele valdamine suhtlustasandil
- Korrektsus, täpsus ja professionaalne suhtumine töösse
- Suutlikkus iseseisvalt vastu võtta otsuseid oma ametikoha pädevuse piires
- Hea arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- Vastutusrikast tööd ja huvitavaid väljakutseid
- Võimalust osaleda arengule orienteeritud meeskonnas
- Töötasu alates 905 eurost (bruto)
- Häid arenemis- ja koolitusvõimalusi
- Kaasaegset, turvalist ja sõbralikku töökeskkonda

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. november 2014
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 905 EUR kuus