Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #797000

HULGITELLIMUSTE müüja-konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kauba hulgitellimuste vastuvõtmine, käsitlemine ning müük äri- ja eraklientidele

  • Suhtlemine olemasolevate klientidega, uutele klientidele pakkumiste tegemine

  • Hinna-, müügipakkumiste ja lepingute ettevalmistamine

  • Kauba komplekteerimise ja kohaletoimetamise kontroll ja korraldamine

  • Klientide sõbralik ja abivalmis teenindamine

Ootused kandidaadile

  • Suureks abiks on ehitus- ja viimistlusmaterjalide tundmine

  • Sõbralik ja abivalmis suhtlemis- ning teenindusoskus

  • Eeliseks on varasem töökogemus äriklientidega

  • Arvestatav arvutikasutusoskus

  • Otsustus- ja vastutusvõime

  • Hea eesti ja vene keele oskus

  • Huvitavat ja dünaamilist vahetustega tööd kaupluse lahtiolekuaegadel
  • Stabiilset töötasu, tulemustasu, sotsiaalseid garantiisid, ettevõtte poolseid soodustusi
  • Arengu- ja koolitusvõimalusi

Oled oodatud kandideerima!

Võtame ühendust sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#797000