Värsked tööpakkumised

Hulgikomplekteerija VIP2

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 620551

Tööpakkumise number

620551

Firma nimi peidetud Hulgikomplekteerija

Töö kirjeldus

klienditellimuste komplekteerimine käsiterminali ja kahveltõstuki abil.

Nõudmised kandidaadile

  • valmidus füüsiliseks tööks;
  • eesti keele oskus vähemalt kesktasemel kõnes ja kirjas;
  • korrektsus, kohusetundlikkus, ausus, täpsus, rutiinitaluvus;
  • hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus;
  • aktiivne ja positiivne ellusuhtumine ning soov õppida ja areneda.

  • Pakume tööd nii täistööajaga kui osalise tööajaga (0,75 koormus).
  • Täiskoormuse korral brutotöötasu 1000-1300 eurot kuus (sisaldavad lisatasusid).
  • Töö graafiku alusel. Üldine tööaeg E-R kell 8.00-16.30 ja 14.00-22.30 (täistööeg) ja kell 16-00-22.30 (osaline tööaeg). 1-2 korda kuus töö pühapäeval.
  • Töökoht asub Laagri Ärimajas aadressil Vae 16, Laagri, Harjumaa.

Miks tulla Magnum Logisticsisse? Oleme üks moodsamaid logistikakeskusi Kesk- ja Ida-Euroopas. Pakume lisaks ülalpool toodule kohapeal väljaõpet, erialaseid koolitusi ning arenguvõimalusi, toredaid ühisüritusi, soodsat ning maitsvat toitlustust, spordikompensatsiooni ning palju muid soodustusi. Töökohale on mugav juurdepääs nii bussi kui ka rongiga.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
27. september 2019
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1300 EUR kuus