Tööpakkumise number #803472
Veebipõhine värbamine

Hulgikomplekteerija

1
Ametro Personalirent OÜ
Laagri, Harjumaa

Töö kirjeldus

- Suuremamahuliste ja -koguseliste kaupade komplekteerimine kaubaalustele.

Ootused kandidaadile

kiirus ja täpsus
kohuse- ja vastutustundlikkus
eesti keele oskus suhtlustasandil
kasuks tuleb eelnev komplekteerimiskogemus
vajalik eelnev kahveltõstukiga töötamise kogemus töötamise kogemus ning

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda

Soodsat toitlustust
Vahetustega tööd E-R 08.00-16.30 ja 14.00-22.30

Tööpakkumise number
#803472

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
5 p. tagasi
PAKKIJA Silen OÜ
Alates 9 €/tunnis
1
5 p. tagasi
PAKKIJA Silen OÜ • Harjumaa
Harjumaa
5 p. tagasi
TOOTMISTÖÖTAJA SAUE PRODUCTION OÜ
1200 - 1600 €/kuus
5 p. tagasi
TOOTMISTÖÖTAJA SAUE PRODUCTION OÜ • Harjumaa
Saue
5 p. tagasi
KOMPLEKTEERIJA (TAVALADU) Coop Eesti Keskühistu
1100 - 1600 €/kuus
5 p. tagasi