Värsked tööpakkumised

Hüdraulikatoodete spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 623477

Tööpakkumise number

623477

Firma nimi peidetud Hüdraulikatoodete spetsialist

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded

  • klientide professionaalne nõustamine telefoni teel ja esinduses kohapeal
  • Hansa-Flexi toodete põhjalik tundmine ja müümine
  • kliendiandmete haldamine, lepingute vormistamine
  • tellimuste koostamine, jälgimine, koordineerimine
  • kaupade nõuetekohane ladustamine ja komplekteerimine
  • esinduses voolikute, voolikuühenduste ja painutatud torude valmistamine

Nõudmised kandidaadile

Ootused Sulle

  • väga hea eesti keele oskus
  • inglise ja vene keele oskus nii kõnes kui ka kirjas
  • positiivne hoiak
  • sisemine motivatsioon
  • tehniline taiplikkus, hands-on suhtumine
  • iseseisvus ja korrektsus
  • autojuhilubade olemasolu
  • hüdraulilised teadmised (soovituslik)

Ettevõte pakub

Miks tulla Hansa-Flexi tööle?

  • võimalus teha tehnilise iseloomuga tööd
  • põhjalik väljaõpe kohapeal ja välismaal
  • töökoht kasvavas rahvusvahelises ja edukas ettevõttes
  • arendav ja huvitav töökeskkond
  • stabiilne tööaeg esmaspäevast reedeni (08:00-17:00)
  • ettevõttesisesed karjäärivõimalused

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
14. november 2019
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2019

CV Keskuse klient Hansa-Flex Hüdraulika OÜ on üle 55 aasta hüdraulikale pühendunud ettevõtte
Hansa-Flex AG tütarettevõte Eestis. Hansa-Flex on Saksamaa turuliider ja ligikaudu 440 filiaaliga üle
maailma on meil kõrged kvaliteedistandardid, mida toetab ja täiendab üle 4000 eksperdist töötaja.
Pakume oma klientidele üle 100 000 erineva artikli ja süsteemseid hüdraulika lahendusi.
Rohkem infot: www.hansa-flex.ee