HÜDRAULIKATOODETE MÜÜGITEHNIK
Tööpakkumise number #813542

9
Hansa-Flex Hüdraulika OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida
CV Keskuse klient Hansa-Flex Hüdraulika OÜ on üle 60 aasta hüdraulikale pühendunud ettevõtte Hansa-Flex AG tütarettevõte Eestis. Hansa-Flex on Saksamaa turuliider ja ligikaudu 440 filiaaliga üle maailma on meil kõrged kvaliteedistandardid, mida toetab ja täiendab üle 4000 eksperdist töötaja.
Pakume oma klientidele üle 100 000 erineva artikli ja süsteemseid hüdraulika lahendusi.
Rohkem infot: www.hansa-flex.ee

Töö kirjeldus

  • klientide professionaalne nõustamine telefoni teel ja esinduses kohapeal

  • Hansa-Flexi toodete põhjalik tundmine ja müümine

  • kliendiandmete haldamine, lepingute vormistamine

  • tellimuste koostamine, jälgimine, koordineerimine

  • kaupade nõuetekohane ladustamine ja komplekteerimine

  • esinduses voolikute, voolikuühenduste ja painutatud torude valmistamine

Ootused kandidaadile

  • hea eesti ja suhtlustasandil vene keele oskus

  • positiivne hoiak ning sisemine motivatsioon

  • tehniline taiplikkus, hands-on suhtumine

  • iseseisvus ja korrektsus

  • hüdraulilised teadmised (soovituslik)

Ettevõte pakub

  • võimalust teha tehnilise iseloomuga tööd
  • põhjalikku väljaõpet kohapeal ja välismaal
  • töökohta kasvavas rahvusvahelises ja edukas ettevõttes
  • arendavat ja huvitav töökeskkond
  • stabiilset tööaega esmaspäevast reedeni + valveaega graafiku alusel
  • ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi

5343 7097

eliisa(at)cvkeskus.ee

CV Keskuse värbamiskonsultant Eliisa Epro

Tööpakkumise number
#813542

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
15. september 2022
HÜDRAULIKATOODETE MÜÜGITEHNIK HÜDRAULIKATOODETE MÜÜGITEHNIK

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
2 näd. tagasi
KERETÖÖDE NÕUNIK Hiteh Autoteenindus OÜ
2200 - 3200 €/kuus
1
KERETÖÖDE NÕUNIK Hiteh Autoteenindus OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 9
TEENINDUSTEHNIK Hansa-Flex Hüdraulika OÜ
9
TEENINDUSTEHNIK Hansa-Flex Hüdraulika OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
3 näd. tagasi
TEHNIK Kinema OÜ
1500 - 3000 €/kuus
2
TEHNIK Kinema OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
VOLVO PERSONAALTEHNIK Info-Auto AS
2000 - 2800 €/kuus
1
VOLVO PERSONAALTEHNIK Info-Auto AS • Tallinn
Tallinn
VOLVO EHITUSMASINATE MEHAANIK (TALLINNA PIIRKOND) Swecon AS
3 päeva jäänud
VOLVO EHITUSMASINATE MEHAANIK (TALLINNA PIIRKOND) Swecon AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki