Tööpakkumise number

607247

Töö kirjeldus

Meie oleme KLARVINDUER. Kiires kasvufaasis ja hakkamist täis tootmisettevõte, kes valmistab kvaliteetseid puit- ja puitalumiinium aknaid/uksi skandinaavia standardite järgi Taani turule. Meil on oma e-pood (klarvinduer.dk), kus kliendid saavad kokku panna just endale sobivad elemendid.

Kuna ettevõte kasvab hoogsalt, otsime nutikaid ja teotahtelisi personalitöö huviga ning taustaga üliõpilasi, kes tahaks käsi külge luua HR osakonnas (loe: aidata seda kujundada ;) )


Nõudmised kandidaadile

Kas tunned end ära?

* otsid alati lahendusi ja oled julge pealehakkaja

* sind sütitavad start-upi´likud ettevõtted, kus kõik on alles kujunemisel ja mida saab koos ehitada

* õpid hetkel ülikoolis personalitööd (või sarnast) ning tahaksid oma teadmisi rakendada

* oled humble ja fun!


Ettevõte pakub

* noort ja rõõmsameelset & rahvusvahelist tiimi

* saada aimu tootmisest; e-commerce´ist Taani turul jne

* tasustatud praktikat

Praktika pikkus kokkuleppel.

Kui tundsid, et see on miskit Sulle? Anna endast märku juba täna ning saada motivatsioonikiri HR Managerile - > 50 71949 (Mai-Liis Mägi). Lisaküsimuste korral võid ka julgelt helistada :)Asukoht:
Tartu, Tartumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg, praktika, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
8. august 2019
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2019
Soovin kandideerida

HR praktikant


KLARVINDUER OÜ

Klarvinduer on uuenduslik puit- ja puitalumiiniumaknaid ning -uksi tootev Eesti ettevõte, mille kogu toodang eksporditakse Taani turule. Erinevalt teistest akna- ja uksetootjatest jõuab Klarvinduer oma klientideni auhinnatud veebiplatvormi kaudu, mis aitab lõpptarbijatel uute akende soetamisel säästa nii väärtustlikku aega kui ka raha. Klarvindueri missioon on tõestada, et iga klient on võimeline mõõdistama akna- ja ukseavasid ning panema veebilehel kokku just enda kodule sobiva akna või ukse, kui teda õigel hetkel professionaalselt juhendada.

Avan ettevõtte profiili