Värsked tööpakkumised

Hr müügispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 278732

Tööpakkumise number

278732

Töö kirjeldus

Uute müügiagentide värbamine
Tiimi koolitusvajaduse analüüs ja planeerimine
Uute töötajate sisseelamisprotsessi toetamine
Olemasoleva müügipersonali töötulemuste monitooring koostöös tiimijuhiga
Tiimiürituste korraldamine
Aruandlus ja raporteerimine

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt keskharidus
Varasem töökogemus müügi - ja personalitöö (HR) valdkonnas
Väga hea eesti-, keskmisel tasemel inglise- ning suhtlustasandil vene keele oskus
Suhtlemisoskus ja pingetaluvus
Usaldusväärne ja kohusetundlik
MS Office arvutiprogrammide tundmine

Toetavat töökeskkonda ja huvitavat ning vastutusrikast tööd rahvusvahelises organisatsioonis
Konkurentsivõimelist töötasu
Arenguvõimalust
Erinevaid täiendkoolitusi

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus tiimijuhina või tulemuslik töökogemus müügi- ja personalitöö valdkonnas

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuli 2012
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2012

Viasat on Eesti esimene digitaalse televisiooni operaator, pakkudes Eestis satelliidi vahendusel digi-TV teenust alates 2002.aastast. Viasati digitelevisioon on kättesaadav kogu Eestis. Viasat Broadcasting on rahvusvahelise meediakontserni Modern Times Group MTG AB suurim ärivaldkond. Samuti on MTG suurim tasuta telekanalite ja tasuliste satelliitkanalite operaator Skandinaavias ja Balti riikides, mis pakub tasuta telekanaleid Tšehhi Vabariigis, Ungaris, Sloveenias ja Balkanimaadel, DTH- platvormi Ukrainas ning tasulisi telekanaleid kokku 24 Euroopa riigis. MTG on Venemaa suurima sõltumatu telekanali CTC suuraktsionär ning MTG telekanalid jõuavad enam kui saja miljoni inimeseni. Samuti on MTG Põhjamaade ja Balti riikide suurim kommertsraadio-operaator.