Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #676923

Hotelli vastuvõtu administraator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • hotelli klientide sõbralik ja professionaalne teenindamine

  • hotelliprogrammi (NOOM) ja kassa valdamine ning sellega töötamine

  • kirjavahetus klientidega

  • telefonile vastamine

  • klientide sisse- ja välja registreerimine

  • tööpäeva pikkus 12h (nädalavahetustel ka öövahetused)

Ootused kandidaadile

  • valmisolek tööks graafiku alusel (nii öised kui ka päevased vahetused)

  • kasuks tuleb eelnev töökogemus hotellis

  • hea eneseväljendusoskus ja suhtlemisoskus

  • kohusetunne, ausus, hea pingetaluvus

  • inglise / vene / soome keele oskus tuleb kasuks

  • esinduslik ja viisakas

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja suhtlusrikast tööd

  • sõbralikku töökollektiivi

  • kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#676923

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
19. november 2020

Aleksandri hotell asub Tartu kesklinnast mõne minutilise jalutustee kaugusel ja meie märksõnaks on hoolivus ja professionaalne teenindus

Vaata rohkem